Futbalová liga: Bamford stavia na vrchole Leeds, Diangana dvojnásobok za West Brom

Gól Patricka Bamforda v každej polovici zápasu priniesol Leedsu vo Wigane výhru 2: 0 a umiestnil ich na čele tabuľky šampionátu so siedmimi bodmi z troch zápasov.

Latici vylúčili Joea Williamsa na druhý rezervovateľný priestupok na začiatku štadióna DW a strana Marcela Bielsu mala toho na svojich vyčerpaných súperov príliš veľa. Swansea letiaca vysoko potom, čo ich dvojka Borja Bastónová prevezie cez Preston Prečítajte si viac

Diangana mala vpredu Baggies do šiestich minút od reštartu, keď vyrazil prudkú strelu do 48 minút, a hlavičkou sa nezmýlil o tri minúty neskôr, keď mu strela Filipa Kronoviča zneškodnila cestu.

Daniel Johnson upravil na 2: 2 z miesta pred druhou Bastonovou, tretí gól v priebehu siedmich minút počas dramatického druhého polčasu, zaistil víťazstvo labutí 3: 2.

Dvojitá dvojica Marytn Waghorn si za pulzujúce stretnutie vyslúžila pre Derby bod o Stoke.Fotografia: Chris Vaughan – CameraSport / CameraSport cez Getty Images

Neskorý ekvalizér Luka Chambersa zachránil bod za Ipswich pri remíze 2: 2 proti Peterboroughu. Ipswich sa ujal vedenia, keď sa James Norwood vrhol na skorú chybu brankárov, kým Ivan Toney mohutnou hlavičkou vyrovnal situáciu. Mohamed Eisa vyzeral, že to vyhral pre Peterborough pred neskorým zásahom Chambersa. Ipswich Town FC (@IpswichTown) GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOAAAAAAAAAAAALLLLLL !!!! NORS NIE JE ZNAČKA